Lista wychowawców
www.historia-szkoly.malochwiej.pl
aaaaaaaaaaaaaaa
Strona szkoły  |   Poleć stronę znajomemu   |   Kontakt   |  Zjazd szkolny 2014  |  Książka...   |   Stronę odwiedziło: 87248 gości   |   Gości online:  1
brak obrazka

Wychowawcy klas absolwenckich wg roczników

Wnorowski Protazy1901-1913- II oddział
Jankowska Wacława1912-1917- II oddział
Tyranówna Józefa1917-1921- II i IV oddział
Zającówna Władysława1918/1919- I oddział (Małochwiej M.)
Górnicka Bronisława1919-1921- I oddział (Małochwiej M.)
Wnorowski Protazy1921-1924- II oddział
Kiljan Czesław1924-1932- II oddział
Bednawski Jan1932/1933- V oddział
Bednawski Jan1934/1935- kl. V
Golibroda Stefan1937/1938- kl. IV
Sokołowska Maria1938/1939- kl. IV
Golibroda Stefan1939-1941- kl. IV
Sidor Jadwiga1942/1943- kl. IV
Golibroda Stefan1943-1945- kl. IV
Sidor Jadwiga1946/1947- kl. VI
Rokita Stanisław1947/1948- kl. VI
Moskwa Anna1948/1949- kl. VI
Felauer Teresa1949-1951- kl. VI
Krukowska Czesława1951/1952- kl. VII
Felauer Teresa1952-1957- kl. VII
Fałowska Jadwiga1957-1960- kl. VII
Żuk Roman1960/1961- kl. VII (od III.1961r. - Cz. Bida)
Fałowski Tadeusz1961/1962- kl. VII
Fałowska Jadwiga1962/1963- kl. VII
Psujek Julian1963-1966- kl. VII
Psujek Julian1966-1972- kl. VIII
Psujek Halina1972/1973- kl. VIII
Psujek Julian1973/1974- kl. VIII
Psujek Halina1974/1975- kl. IV
Bida Czesława1975/1976- kl. IV
Bida Czesława1976/1977- kl. IV
Psujek Halina1977/1978- kl. IV
Bida Czesława1978/1979- kl. III
Sobczak Czesława1979/1980- kl. III
Reorganizacja 1980/1981Brak absolwentów
Reorganizacja 1981/1982Brak absolwentów
Reorganizacja 1982/1983Brak absolwentów
Laskowska Henryka1983/1984- kl. VI
Dunia Andrzej1984/1985- kl. VI
Reorganizacja 1985/1986Brak absolwentów
Reorganizacja 1986/1987Brak absolwentów
Dunia Andrzej1987/1988- kl. VIII
Berbeć Teresa1988/1989- kl. VIII
Cabanek Andrzej1989/1990- kl. VIII
Wójcik Zofia1990/1991- kl. VIII
Berbeć Helena1991/1992- kl. VIII
Laskowska Henryka1992/1993- kl. VIII
Berbeć Teresa1993/1994- kl. VIII
Berbeć Hanna1994/1995- kl. VIII
Czuba Hanna1995/1996- kl. VIII
Berbeć Teresa1996/1997- kl. VIII
Berbeć Teresa1997/1998- kl. VIII
Czuba Hanna1998/1999- kl. VIII
Wiśniewska Renata1999/2000- kl. VIII
Berbeć Teresa2000/2001- kl. VI (absolw. SP)
Berbeć Hanna2001/2002- kl. VI (absolw. SP)
Wiśniewska Renata2002/2003- kl. III gimnazjum
Berbeć Teresa2003/2004- kl. III gimnazjum
Berbeć Hanna2004/2005- kl. III "A" gimnazjum
Czuba Hanna2004/2005- kl. III "B" gimnazjum
Wiśniewska Renata2005/2006- kl. III gimnazjum
Berbeć Teresa2006/2007- kl. III "A" gimnazjum
Berbeć Hanna2006/2007- kl. III "B" gimnazjum
Czuba Hanna2007/2008- kl. III gimnazjum
Berbeć Hanna2008/2009- kl. III "A" gimnazjum
Wiśniewska Renata2008/2009- kl. III "B" gimnazjum
Berbeć Teresa2009/2010- kl. III gimnazjum
Czuba Hanna2010/2011- kl. III gimnazjum
Berbeć Hanna2011/2012- kl. III gimnazjum
Berbeć Teresa2012/2013- kl. III gimnazjum
Czuba Hanna2013/2014- kl. III gimnazjum

Małochwiej Duży 2013
© Wszelkie prawa zastrzeżone | Autor: Andrzej Jasionowski
Strona należy do domeny malochwiej.pl